Uygun Dizayn

Hakkımızda

Uygun Dizayn Ağustos 2014 tarihinde kurulmuş olup üretime başladığı günden itibaren, proje bazlı dekorasyon işlerini hedefleyerek ilerlemiştir. Başlangıçta kişiye özel tasarımlar yaparak üretimin ileriki safhalarında gelen talep üzerine mağaza, konsolosluk, fuar stantları, ofis mobilyaları gibi geniş bir yelpazeye hizmet vermeye başlamıştır.

Her geçen gün daha da gelişen ve ilerleyen sektörde, bütün ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler üretebilmek için azimle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ve tüm bunları yapmaya çalışırken sizin fikir, görüş ve güveninizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız bütün proje ve işlerde kendimizden ziyade, sizleri nasıl daha fazla memnun edebiliriz düşüncesini kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

İnsan ve doğa her daim iç içe ve birbiriyle uyumlu haldedir. Uygun Dizayn ailesi olarak bizlerin amacı insanın parçası olan doğayı mekanlarınıza sürdürülebilir ve yenilenebilir mimari, iç mimari ve modern tasarımlarıyla taşımaktır.

Hayal edilen tasarımları, estetiği, modern, kalite ve özgün tasarımları oluşturmayı ilke edinen Uygun Dizayn olarak, huzur içinde hissedeceğiniz yaşam alanı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Vizyonumuz

Uygun Dizayn, insanı değerleri temel alarak, kişiye ve mekana özel tasarımlar yapıp, estetiği, verimliliği ve kalite üretip paylaşıma duyarlı, öğrenen bir şirket olarak sektöründe kaliteden taviz vermemeyi amaçlamaktadır.

Yola çıkarken bağlı olduğumuz yenilikçi, çağdaş ve bütünsel çizgimizden şaşmadan, sektörün güvenilen ve başarılı olan öncü firmalarından birisi olmak ve bunun yanı sıra, sahip olduğumuz enerji ve tecrübe yardımıyla, siz çözüm ortaklarımızla birlikte güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı projelerle gelecekte bir gün yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınız işlere birlikte imza atmaktır.